Efekt jojo – 20 kg mniej

Któż z nas nie był nigdy na diecie? Kto może pochwalić się, że owa dieta faktycznie przyniosła efekty? Wielu marzy, aby mieć 20 kg mniej, jednak nie wielu się to udaje. Niesamowicie często ludzie głodzą się, chudną, a po kilku miesiącach i tak wracają do poprzedniego wyglądu. Niestety powodem takiego zjawiska jest nic innego, jak nieodpowiednie podejście do sprawy. Wiele wytłumaczy johanna budwig książka jak się odchudzać! Można ją kupić w tradycyjnej formie lub jako budwig pdf.

Jak najbardziej warto byłoby pamiętać o tym, żeby nie tylko odpowiednio przeprowadzać dietę, ale również odpowiednio z niej wychodzić. Efekt jojo pojawia się, kiedy po zakończeniu diety natychmiastowo zwiększamy dawkę kalorii. Nasz organizm posiada nadwyżkę kalorii, jakie lokuje w naszych biodrach, na brzuchu.

20 kg mniej

Dlatego też po osiągnięciu celu, jeżeli chodzi o wagę, konieczne jest stopniowe zwiększanie zjadanych kalorii, wówczas jest spora szansa, że utrzymamy te 20 kg mniej. Dzięki temu nasz organizm będzie w stanie odpowiednio przygotować się i przystosować do naszej sytuacji. Tym samym będziemy stale wyglądali tak, jak po zakończeniu diety. Nie będzie takiej konieczności, żebyśmy po raz kolejny musieli ją przeprowadzać. Warto wziąć to pod uwagę, bo z pewnością nikt nie chce, żeby ogromny wysiłek poszedł na marne.